FAQ

Jest to cykl zawodów agility prowadzony od 2014 roku w Gdyni, gdzie zawodnicy podczas spotkań walczą nie tylko o czyste przebiegi oraz najlepsze czasy, ale również o punkty liczące się do klasyfikacji Pucharu Bursztynowego Psa.

W tym roku zawody odbywają się w dniach 10 – 11 czerwca, niedaleko pięknego orłowskiego klifu, psiej plaży i wielu terenów spacerowych, w Gdyni Kolibki, Al. Zwycięstwa 291.

Każdy zgłoszony uczestnik za pomocą formularza, będący członkiem Związku Kynologicznego w Polsce, z opłaconą składką roczną, książeczką startową oraz wpłaconą opłatą startową. Pies musi posiadać aktualne szczepienie oraz chip.
Uwaga! Zgodnie z komunikatem z 18.05.2016 r., który ukazał się na stronie Związku Kynologicznego w zawodach nie mogą uczestniczyć psy z kopiowanymi uszami lub ogonami.

http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=kom_zg

Serdecznie zapraszamy właścicieli psów, lecz nie tylko do wspólnego kibicowania zawodnikom podczas weekendu zmagań na torze agility. Dla Kibiców na terenie imprezy przewidujemy upominki od sponsorów do odebrania na stoisku, a dla dzieci konkurs z pieczątkami.

Wstęp bezpłatny!