Lista zawodników

Liczba osób zgłoszonych: 98 / 100.

A0: Small
Przewodnik Pies Rasa Oddział/Kraj Opłata
Alicja Gusowska Edzio Mix Bydgoszcz Tak
Alicja Lubner Żuchowska Figa mix Gdynia Nie
Anna Jaworska Zinna Owczarek szetlandzki Gdynia Tak
Anna Żukowska Misza chiński grzywacz Białystok Tak
Irina Mironova Pashka Jack Russell terrier Nie dotyczy Tak
Irina Mironova Scarlett JRT Nie dotyczy Tak
Iwona Bodnarczuk Flo Pudel miniaturowy Szczecin Tak
Magdalena Siodelska Misiu mix Sopot Nie
Martyna Obłój Ludwiczek Jack russell terrier Bydgoszcz Tak
Svetlana Ament Max Jack Russell Terrier Nie dotyczy Tak
SVETLANA RASULOVA PEM Jack Russell Terrier Nie dotyczy Tak
Tomasz Flisak Gustaw Mix Sopot Tak
Yuliya Medvedeva Ginger Caniche miniature Belarus Nie
Zuzia Wójcik Luna Mix Sopot Tak
A0: Medium
Przewodnik Pies Rasa Oddział/Kraj Opłata
Agata Łapińska Capri pudel średni Sopot Nie
Aleksandra Grzelak Halo manchester terrier Łódź Tak
Kasia Jaworska Romeo Terrier Walijski Gdynia Tak
Kinga Nalezińska Cody Mix Sopot Tak
Martyna Dzwonka Yoko Mix Gdynia Tak
A0: Large
Przewodnik Pies Rasa Oddział/Kraj Opłata
Beata Buś Bunia Border collie Bydgoszcz Tak
Ewa Wojciechowska-Chodorek Mia Border collie Sopot Tak
Julianna Malińska Viva owczarek australijski Gdynia Tak
Kaja Grabowska Sol Mix Gdynia Tak
Karina Karsznia Max Mix Gdynia Tak
Lidia Borkowska Uzi border coli Włocławek Tak
Lidka Kownacka Alf Appenzeller Sennenhund Sopot Nie
Martyna Kujawa Baha Owczarek australijski Gdynia Tak
Małgorzata Kuźmińska Kaja Golden Retriever Wrocław Tak
Mikołaj Kupper Remilia Mix Gdynia Tak
Oliwia Cyperska Ice Tea Border Collie Sopot Tak
Paulina Golecka Ledo Border collie Gdynia Nie
Wioletta Suterska Beria Owczarek belgijski malinois Wrocław Tak
A1: Small
Przewodnik Pies Rasa Oddział/Kraj Opłata
Adam Plichta Salma owczarek szetlandzki Gdynia Tak
Alina Chasovskih Lisa Djek Rassel terrier Россия Tak
Elena Isaeva Laps Miniature poodle Nie dotyczy Tak
Emilia Duszyńska Radar PRT Nie dotyczy Tak
Izabela Rygiel Silver Papillon Szczecin Tak
Magdalena Siodelska Lucky mix Sopot Nie
Marina Zhmurko Chara Zwergschnauzer Nie dotyczy Tak
Svetlana Ament Polja Jack Russell Terrier Russia Tak
Sylwia Czajka Nela mix Gdynia Tak
A1: Medium
Przewodnik Pies Rasa Oddział/Kraj Opłata
Daniel Wicher Jiro Shiba Inu Bytom Tak
Dominika Kopacz Tari pudel średni Sopot Nie
Elena Belkina Senya Sheltie Россия Tak
Elena Isaeva Den Medium poodle Nie dotyczy Tak
Kornelia Grzybowska Bajer Foksterier szorstkowłosy Sopot Tak
Maja Adamus Figa Mix Gdynia Tak
A1: Large
Przewodnik Pies Rasa Oddział/Kraj Opłata
Ewa Grzeca Majek Border collie Bydgoszcz Tak
Kaja Bukowska Zavi Border collie Słupsk Tak
Kamila Dudek Mei Border collie Zielona Góra Tak
Karolina Kosik GROT Border Coli Warszawa Tak
Magda Wasiukiewicz Scottie Border collie Sopot Nie
Maja Ołowska Fibi Owczarek Belgijski Tervueren Szczecin Tak
Marta Górska Sky Owczarek Australijski Szczecin Nie
Martyna Gondek Yumi border collie Poznań Tak
Michał Kamiński Agar Owczarek Holenderski Warszawa Tak
Monika Pożarowszczyk Nestea Owczarek Australijski Sopot Tak
Renata Wieczorek Beat Border collie Warszawa Nie
Viktoria Simonova Nery Border collie Russia Tak
Weronika Dudek Kalla Border collie Zielona Góra Tak
Wiktoria Werra Mavie Border collie Sopot Nie
A2: Small
Przewodnik Pies Rasa Oddział/Kraj Opłata
Irina Mironova Marusya Jack Russell terrier Nie dotyczy Tak
Iuliia Nikolskaia Sanya JRT Russia Tak
Izabela Szupryczyńska Demolka owczarek szetlandzki Chojnice Tak
Małgorzata Riedel Lucky Pudel Miniaturowy Białystok Tak
Natalia Pererva Abi Yorkshire terrier Nie dotyczy Tak
A2: Medium
Przewodnik Pies Rasa Oddział/Kraj Opłata
ANNA SUMTSOVA DELSI SHELTI Nie dotyczy Tak
Lidia Borkowska Vila Mix Włocławek Tak
Paulina Duda Scooby Mix Warszawa Tak
SVETLANA RASULOVA ALMA English Cocker Spaniel Nie dotyczy Tak
Yulia Filshina Ches Sheltie Россия Tak
A2: Large
Przewodnik Pies Rasa Oddział/Kraj Opłata
Daria Filshina LUSHA BORDER COLLIE Nie dotyczy Tak
ELENA MAVRINA ADGIKA BORDER COLLIE Nie dotyczy Tak
Iwona Flatau Gamza Border collie Sopot Tak
Joanna Trzybińska FRESCO owczarek belgijski tervueren Szczecin Tak
Marek Baranowski Baca Border collie Sopot Tak
Monika Marciniak Shasta Border collie Poznań Tak
Monika Pożarowszczyk Coffee Owczarek Australijski Sopot Tak
Paulina Duda Free Border collie Warszawa Tak
Zyta Sowińska Lawa Doberman Włocławek Tak
A3: Small
Przewodnik Pies Rasa Oddział/Kraj Opłata
Alicja Matejuk Timi pudel miniaturowy Gdynia Tak
Ilona Krasnopiórko Loteczka Chiński grzywacz Sopot Tak
Ilona Krasnopiórko Sushi Chiński grzywacz Sopot Tak
Irina Mironova Lyova JRT Nie dotyczy Tak
IWONA BODNARCZUK Bunia papillon Szczecin Tak
Małgorzata Gajda KROPKA Mix Warszawa Tak
Zuzia Kaplińska Szanti cavalier Warszawa Tak
A3: Medium
Przewodnik Pies Rasa Oddział/Kraj Opłata
Aleksandra Grzelak BiPi manchester terrier Łódź Tak
Anna Żukowska Fido chiński grzywacz Białystok Tak
Daria Filshina Gelika Sheltie russia Tak
Karolina Spyra Bessy mix Gdynia Tak
Tomasz Tarnowski Pedro Parson Russell Terrier Sopot Nie
Yuliya Medvedeva GOLD Miniature Schnauzer Belarus Nie
Zyta Sowińska Kika Mix Włocławek Tak
A3: Large
Przewodnik Pies Rasa Oddział/Kraj Opłata
Anna Żukowska Chila BC Białystok Tak
Monika Marciniak Hajdi mix Poznań Tak
Monika Marciniak Fly Border collie Poznań Tak
Urszula Kaszubska Lars OBG Szczecin Nie
Oczekujący na weryfikacje
# Przewodnik Pies Rasa Klasa Kat. Oddział/Kraj Czas zgłoszenia (GMT)